Holky prosím top šampon proti lupům, hlava svědí a lupy padají děkuji 🙂
Ted mame Derma a po tretim umyti se mi zda,ze to funguje.Dcera se nedrbe a lupy nelitaji
Vyzkoušela jsem nizoral, seborin, planktur, alpecin a nic nepomohlo. Ze zoufalství jsem koupila head And shouderls a mám klid.
@hanulka.zb ten vůbec nesnesu
@fouskovi tohle co jediné sedlo. Mě vždycky stačil nizoral a byl klid, ale teď to bylo snad ještě horší.
Mně zabírá jedině Nizoral
Nejlepsi 🙂
Manzelovi zabrala Shauma proti lupum, takze pokud by ti nevadil pansky sampon, tak ji muzes zkusit 🙂
@snailice já ho používám už roky. ten černý. pro mě je na lupy nejlepší.
dcera má seboreu a hodně se jí mastí vlasy. zašlo to s pubertou. střídáme https://www.benu.cz/dermedic-capilarte-sampon-p... a https://www.benu.cz/epicrin-vlasovy-sampon-200ml momentálně to zabírá.
Nizoral


La Roche Posay