Holky sos prosím syn 11 dní trochu mu teče ocicko takový ten hnis má ho chvílemi slepeny co nato můžeme dát naše doktorka tam dneska není děkuji
Jestli kojíš, tak mu tam můžeš během dne kapat trochu mléka. Má protizánětlivé účinky.
U nás zabralo nakapat mateřské mléko
Muze to byt nepruchodny slzny kanalek, pak je kapani mlika spis na skodu. Davej ocuflash a zkus se na netu juknout na video masaz slzneho kanalku. To bys videla, jestli pribte masazi, vytece vic hnisu, tak to bude opravdu ten nepruchozi kanalek. Jo a na stirani toho hnisu je dobry Blephagel.
Mateřské mléko, uvařit odvar z heřmánku a potírat.Nebo nějaké volně prodejné kapky z lékárny .
Ja jsem kapala Omisan baby je to k cisteni a vyplachu oci s hermankem a svetlikem lekarskym.
Nám také doktorka doporučila Ocuflash nebo nakapat MM 😉
Borova voda. Na tamponek a ocko otrit. 🙂
@bettynka26 ta muze mimco stipat, proto je lepsi ten ocuflash 😉
@mary.jane aha,nam ho dala lekarnice prave kdyz male take teklo ocko. 🙂
Je to ucpaný slzný kanálek,ocuflash u nás nezabral, Dr napsala tobrex, jedno oko se zpravilo, druhé se zánět zmírnil, takže teď jsme měli od tobrex 3 týdny pauzu a začnu kapat znovu. Plus ji potřeba kanálek masírovat od vniního koutku oka k nosnímu chřípí.
Me doktorka doporučila Ocuflash (nebo jak se to píše). V lékárně určitě pořadí