fouskovi
autor27. říj 2022
27. říj 2022
Děkuji. 🤗
27. říj 2022
Mohu poprosit o celý recept? Jde vidět jen půlka. Dekuji
27. říj 2022
fouskovi
autor@markiss21 vše se spracuje dohromady máslo jsem nechala zmeknout a dala na cca hoďku do lednice a pak jsem vzala kousek vytvarovaly do tvaru prstu vidličkou na jedné straně jsem zmáčkla a dala mandli a pekla cca 15 minut na 170 stupňů po upečení a trochu vystydnutí sundám mandlí dám marmeládu a mandli zpátky
27. říj 2022


Jee a můžu poprosit o recept. 😀🤗