Co kupujete k Vánocům svým chlapečkům? Nějaký tip pro 2,5 letého raracha? Velmi živé dítě, které vše demoluje a je ho všude plno?
Kolečko pro křečka. Taky máme velice divou holčičku a tohle by potřebovala,aby se aspoň trochu vybila. Trampolína nezabrala, postel s klouzačkou už jsme prodali, z toho taky už nic. Většinu věcí též zdemoluje. Bydlet v baráku, koupila bych bicí 😀
18. lis 2019
Mám do má stejně starého rarscha mi mu k Vánocům nedělíme sourozence 😂 a jinak mu rád traktory s knížky .... Tak že něco z toho ... V létě na narozky tak na zahradu pořídíme střížku s žebříkem ....
19. lis 2019
Nasemu budou taky dva a pul a dostane auticka, knizky, kuchynku, kulickovou drahu.
19. lis 2019
Jo a jeste od nasich FP mikrofon, tablet a golfove hole.
19. lis 2019
Je blázen do MHD prostředků a krtka. Takže u nás tramvaj, trolejbus a autobus, vše hlásí zastávky a otvírá dveře. A krtkuv časopis s dolepovanim samolepek