Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
froka
17. říj 2015
Tak nás domů nepustili :cry: I když jsme měli propuštění slíbené pokud bude žloutenka dobrá, tak má službu jiná dr. a ta má na odchod domů jiný názor. :confused: Začínám už chytat docela nervy a bojím se,aby se u mě zase nerozběhla poporodní deprese.
Zobraz celou zprávu
froka
7. říj 2015
Maminky, máte některá zkušenost s prosakováním plodové vody? Díky :wink:
Zobraz celou zprávu
froka
30. zář 2015
:baby_symbol:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
froka
25. zář 2015
Trošku intimnejsi dotaz...krvavá hlenová zátka...jaké množství je asi normální? Když jsem dr v úterý oznámila, že ze mě odchází krvavý hustý hlen, tak se nad tím ani nepozastavila, ale mně už se to zdá hodně a hlavně te krve v ní. Mate s tím někdo zkušenost? Díky
Zobraz celou zprávu
froka
19. srp 2015
Tak nesu špatné zprávy :frowning2: Ze zítřejšího propuštění nic nebude :frowning2: Udělali mi vyšetření a utz a i přes infuze a ležení se mi za 3dny čípek zkrátil z 27mm na 15mm, otevřel, malý se od včera otočil hlavou dolů, tlačí se tam a tvoří se nálevka. Nechápu to a nevím co bude dál. Asi můžeme jen čekat. Je to fakt o nervy :frowning2:
Zobraz celou zprávu
froka
17. srp 2015
Maminky, vzhledem k mé nečekané hospitalizaci je malej poprvé bez mě. Několikrát denně zvracel, pak přijel za mnou na návštěvu a byl úplně v pohodě, papal, pil a nic. Teď se doma zase probudil a zvracel. Myslíte, že by se mohlo jednat o separační úzkost? Jiné potíže nemá, ani teplotu, normálně blbne, hraje si. Díky :-/
Zobraz celou zprávu
froka
17. srp 2015
Všem známým i neznámým moc děkuji za podporu a srdíčka :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
froka
16. srp 2015
Tak se "válím" ve špitále. Při čekání Mišky jsme si taky užili, tak už mě snad nic nepřekvapí :wink: K tvrdnutí břicha se přidala i bolest v podbřišku jako při ms, tak jsme raději jeli a ještě že tak. Čípek mám kratší o polovinu než by měl být, měkký a pro špičku prstu. Dostala jsem infuze magnezka a čekají mě kortikoidy na dozrání plic. Snad se to uklidní a pustí mě brzy domů, protože o to je to horší, že mám doma prcka bez kterého jsem ještě nebyla. Držte pěsti :slight_smile:
Zobraz celou zprávu