
5 / 247
Velmi dojemný příběh..
Je to úžasná knížka, už dlouho jsem si takhle nepobrečela 🙂. K Vánocum dostanu tu druhou knižku od této spisovatelky, tak jsem na to moc zvědavá 🙂
22. pro 2013
Tez jsem brecela a doufala ve stastny konec 😉
17. dub 2014
Nádherná kniha...
16. zář 2014
Uzasna kniha.. obrecela jsem ji a par hodin se mnou nebyla rec... Willa jsem milovala 😉
21. únor 2015
na doporučení právě čtu...
15. srp 2015
holky je to jednoduchá knížka? myslím, věty, atd... přemýšlím, že si ji pořídím v cizim jazyce, tak abych nebyla pak překvapená obtízností
15. říj 2015
@fwllo https://www.bux.cz/knihy/vyhledavani/index$400.... co koukam, ma jich hodne,.. me zaujaly ty obálky. jsou takové vkusné
15. říj 2015
tahle knížka se mi opravdu moc líbila!!! po dlouhé době jsem u knížky brečela...