icon
5 / 247
Velmi dojemný příběh..
avatar

tahle knížka se mi opravdu moc líbila!!! po dlouhé době jsem u knížky brečela...

17. zář 2013
avatar
fwllo
autor

@tery58 Přesně tak, u téhle jsem se taky hodně nabrečela..

17. zář 2013
avatar

Je to úžasná knížka, už dlouho jsem si takhle nepobrečela 🙂. K Vánocum dostanu tu druhou knižku od této spisovatelky, tak jsem na to moc zvědavá 🙂

22. pro 2013
avatar
fwllo
autor

@kaatkah Já už jí mám doma, asi se do ní pustím 🙂

22. pro 2013
avatar

Tez jsem brecela a doufala ve stastny konec 😉

17. dub 2014
avatar
fwllo
autor

@martuleee přesně tak, pořád jsem čekala a doufala, že to dopadne šťastně.. Ale tak není to pohádka, aby to tak dopadlo že 🙂

17. dub 2014
avatar

@fwllo souhlasim s vami,ani v zivote to tak nedopada ☹ jen to vzdal moc brzy,ikdyz byt na jeho miste,tak nevim no...

17. dub 2014
avatar

Nádherná kniha...

16. zář 2014
avatar

Uzasna kniha.. obrecela jsem ji a par hodin se mnou nebyla rec... Willa jsem milovala 😉

21. únor 2015
avatar
fwllo
autor

@nikulka83 souhlasím, byla úžasná.. Celou dobu jsem doufala ve šťastný konec..

21. únor 2015
avatar

na doporučení právě čtu...

15. srp 2015
avatar

holky je to jednoduchá knížka? myslím, věty, atd... přemýšlím, že si ji pořídím v cizim jazyce, tak abych nebyla pak překvapená obtízností

15. říj 2015
avatar
fwllo
autor

@chris_n no podle mě to zrovna jednoduché není.

15. říj 2015
avatar

@fwllo ok, tak to si to nechamkoupit v čestine, díky

15. říj 2015
avatar

@fwllo https://www.bux.cz/knihy/vyhledavani/index$400.... co koukam, ma jich hodne,.. me zaujaly ty obálky. jsou takové vkusné

15. říj 2015
avatar
fwllo
autor

@chris_n to jo.. Ale nejlepší z nich je tato, Poslední dopis pro mě ještě ušel, ale Stříbrnou zátoku jsem nedočetla, strašně nezáživný začátek.. Ostatní ještě nepřeložené jsem nečetla..

15. říj 2015