icon
7 / 247
avatar

už jsi přečetla? je to tak špatná napodobenina, jak jsem četla na netu?

30. říj 2013
avatar
fwllo
autor

@chris_n já 50 odstínů nečetla, takže bohužel nemůžu porovnat 🙂 ale tohle se mi líbilo..

30. říj 2013
avatar

aha... škoda. Fakt by mě to porovnání zajímalo. Ale asi na to kouknu na uložto 😀

30. říj 2013
avatar
fwllo
autor

@chris_n 😀 věřím, ale bohužel neporadím 🙂 mně na 50 odstínech odrazuje jejich tloušťka, mám tu spoustu knížek, tak nejdřív dočtu zásoby a pak někdy možná 🙂

30. říj 2013
avatar

@fwllo ono je to jen tlusté proto, aby vytřískali prachy. Ale písmenka jsou velká a i mezery mezy řádky. Být to tištěné normálně, jako ostatní knížky, tak je to poloviční 🙂

30. říj 2013
avatar

Mne sa ohromne páčila 🙂 aj 50 shades 🙂
Odporúčam sérii Crossfire 😉

18. pro 2013
avatar

Já mám 50 odstínů přečtené a teˇd začínám s Crossfire, tak jsem zvědavá 🙂 Chtěla jsem i tohle ale nesehnala jsem to nikde na netu ke stažení ☹

22. pro 2013
avatar

Tak srovnání Šedi a Dominika...
No příběh podobný. Ale šeď On: mocný, krásný Dominant který opravdu ovládá dynamiku v BDSM (aspoň to vyplouvá z autorčina popisu) komplikovaný díky své minulosti.
Ona: naivní, nezkušená ale milující a chápavá.

Dominik Night: krásný, úspěšný, praktikující BDSM, Nicméně je zlomený ze své minulosti, matka magor, poznamenané dítě.
Ona: malá hackerka, která má prořízlou pusu a tvrdohlavou povahu. Rozhodně není naivní a nevinná!

Za mě obě knihy mají cosi do sebe. V Šedi je výborně popsaná dynamika vstavu Dominant / submisiv.
V té druhé triologii je to taky popsané.
Obě mají něco do sebe.
Nicméně Šeď jsem dala jeden díl na 1 zátah. Je to základ pro ostatní knihy a stojí za to si to přečíst.
Crossfire serii od Sylvia Day mohu jen doporučit! Má moc pěkně psané ty svoje knihy téměř všechny.

19. říj 2014
avatar

taky jsem četla všechny 3 tyto díly a všechny díly 50 odstínu a za mě teda´50 odstínu daleko lepší! Ale ani toto není špatné, dobře se čte 🙂 je fakt že odstíny jsem hltala jedním dechem a tady toto jsem četla dost dlouho nějak se mi do toho tolik nechtělo.

18. dub 2015
avatar
fwllo
autor

@kamilathe já se k odstínům stále nedostala, tak posoudit nemůžu 🙂

19. dub 2015