Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Dobre ráno maminky, prosim neporadil by mi někdo, kde koupit nebo jestli nekdo nevyrábí Activity board na zakázku?

  29.12.?! 🤔😁

  (2 fotky)
  kamilathe
  9. pro 2020    Čtené 44x

  Plasmakosmtik- mé 14 denní testování.

  HURÁÁ- občas se tady na Modrém Koníku přihlásím do soutěže nebo testování, pokaždé si říkám, že blázním, stejně mě nikdy nevyberou, stejně nikdy nic nevyhraju- nesleduje mě tolik maminek, abych byla pro někoho zajímavá a stál o můj názor. Ale tak ze zvědavosti, zkusila jsem to i tentokrát, zrovna běžela 3 různá testování. A světe div se, byla jsem vybrána.

  "Dobý den, jste doma? Vezu Vám balíček. Pojďte před dům za minutu tam budu. "

  Znáte to, ta radost - s velkým očekáváním jsem balíček otevřela. Čekal v něm velmi pěkně vypadající krém a gel Plasmakosmetiky. Pročetla jsem letáčky a vyzkoušela krém na hřbetu ruky, s tím že počkám do rána, co kdyby náhodou nějaká nepředvídatelná reakce. 

  No a od rána se mohlo začít testovat - krém jsem používala 2x denně a gel jen na problémová místa.  Po prvním použití, no neomládla jsem hned o 10 let - škoda! Ale i tak sem si poznačila pár kladů:

  -  pro mě velmi příjemná jemná vůně

  - balení je s dávkovačem - dávkování 2 dávky je pro mě tak akorát

  - lehce se roztírá 

  - vsakuje a nedělá mastný film

  A tak se mazalo pravidelně celý první týden, plet byla jemná, hydratovaná, ale po dlouhé době se mi začaly objevovat pupínky. No nic, nejspíš plet reaguje na něco nového a tak mazání pokračuje. Pomaličku jsem si všímala změny - měla jsem na hraně čela, nepěkné hnědé flíčky a ty postupně blednou - paráda! 

  No a pak se stala jedna věc, znáte to, když máte nejmíň času, jedno dítě pláče, druhé kolem vás krouží s letadlem a vydává v tu chvíli, ty nejvíc hlučné zvuky. Manžel  se na něco ptá, do toho zvoní telefon. Pípne s oznámením snad každý stroj  doma - od mikrovlnky po pračku.  A já neobratně zavadila shodila krém z poličky - následovalo asi 5 vteřin jako zpomalená scéna z filmu. Tak to je konec, určitě jsem lahvičku s krémem rozbila a krém bude všude jen né na mém obličeji, konec testování... Tak nebudeme z toho dělat tragédii že, výdech - nádech. Mrknu na tu spoušť a hele krém přežil🙂. Můžeme napsat další klad:

  - velmi odolné balení, 🙂 akorát jsem si pokazila dávkovač, nevadí. Lehce jde hlava s dávkovačem odšroubovat. 

  • Mažeme dál, protože kdo maže ten jede - Pokožka už si na krém zvykla a tak jsou pupínky na ústupu a nové už se netvoří. Hnědé flíčky (u nás se jim říká, stařecké skvrny,  ale to jistě NENÍ můj případ) úplně blednou - mizí. Na pohled je plet zdravější. Krém pomohl, hledám správné slovo a napadá mě, rozjasnit obličej. Neomládla jsem o 10 let ani za 14 dní, ale své mi krém určitě dal. Za mě velmi pozitivní hodnocení. A používám dál. 🙂

  PlasmaGel - jen velmi krátká zmínka - nevypotřebovala jsem vše, i když mě jako první zaskočilo velmi malé balení. Ale protože jsem používala opravdu jen maličko a na poškozená  nebo poraněná místa, kterých nebylo moc, zůstává mi a dá se říct, že si ho schovávám na případné kritické situace jako první pomoc. 

  Chci, poděkovat za možnost testování. Udělalo mi velkou radost, že jsem byla právě já vybrána.  Moc Děkuji. 

  #recenze #test_plasmakosmetika #plasmakosmetika_zkusenosti

  #test_plasmakosmetika
  Kdo maze, ten jede 🙂
  Pomaličku, ale jiste se blizi konec mého testovani Plasmakosmetiky. Už vymýšlím závěrečnou zpráv a hodnoceni. V minule kratke zprave jsem chvalila dávkování. A hned v ten večer mi krem spadl a davkovac se rozbil. Tak radeji nebudu zatím moc prechvalovat😉 jeste si pár dni počkám 😁

  #test_plasmakosmetika
  Je to zatím jen nekolik dni, co jsem se zapojila do testovani, ale přece jen pár prvních pozitivních postřehů:
  ✅ Krém má jemnou vůní, nic nasilneho nic pronikaveho
  ✅Je v tubě s dávkovačem, přiměřené davkovani-tak akorát
  ✅Je to sice krém, ale lehce se roztírá
  ✅ Rychle vsakuje a nedělá mastný film na obličeji

  #test_plasmakosmetika
  Vcera dorazil, s velkou paradou byla rozbalena a dnes plna očekávání jsem ji poprve vyzkousela. Prvni pouziti zazrak nedělá (skoda🤔). Uvidime v prubehu dalsich 14 dni.