icon
avatar
fyii
18. led 2022    

Ahoj, holky SOS, fakt nemam zadny kloudny napad. Dve netere ted postupne budou mit 18 tiny, co jim poridit?? Cenove tak do 2 tisic/jednu. Diky

avatar

Dals bych peníze nebo poukaz do obchodu kde rády chodí

18. led 2022
avatar

Poukaz do zlatnictvi. Mam od 18 od mamky retizek. Vybrala jsem si ho sama a nosim ho furt.

18. led 2022
avatar
fyii
autor

@bara88 penize urcite davat nechci, tech maji obe dost odvrodicu, ja bych radsi neco z ceho by mely radost...napadla me takova ta krasna svicka co kdyz vyhori tak tam je nejaky sperk, ale nevim jaka je kvalita toho sperku, tak vaham no..

18. led 2022
avatar

@fyii dala bych šperk řetízek/náramek. Něco pěkného, co vydrží.

18. led 2022
avatar

O víkendu měla narozeniny 18leta sestřenice a prave jsem řešila-co ji koupit. Chtěla penize(což chapu, ze nechceš dávat. Já taky ne) a druhá vec(když jsem odmítla peníze) si přála poukaz do DM nebo Tezenisu. Takže dostala obe a k obrovské spokojenosti vyreseno 🙂🙂

18. led 2022
avatar

Moje neteř bude mít 18.narozeniny v létě a rozhodně dáme peníze.

18. led 2022
avatar

Deník Tam&zpět.

18. led 2022
avatar
fyii
autor

Holky diky, koupim nejaky sperk

19. led 2022