Ahoj, holky SOS, fakt nemam zadny kloudny napad. Dve netere ted postupne budou mit 18 tiny, co jim poridit?? Cenove tak do 2 tisic/jednu. Diky
Poukaz do zlatnictvi. Mam od 18 od mamky retizek. Vybrala jsem si ho sama a nosim ho furt.
18. led 2022
O víkendu měla narozeniny 18leta sestřenice a prave jsem řešila-co ji koupit. Chtěla penize(což chapu, ze nechceš dávat. Já taky ne) a druhá vec(když jsem odmítla peníze) si přála poukaz do DM nebo Tezenisu. Takže dostala obe a k obrovské spokojenosti vyreseno 🙂🙂
18. led 2022
Moje neteř bude mít 18.narozeniny v létě a rozhodně dáme peníze.
18. led 2022
Deník Tam&zpět.
18. led 2022
fyii
autorHolky diky, koupim nejaky sperk
19. led 2022
Dals bych peníze nebo poukaz do obchodu kde rády chodí