Maminky, dáte mi, prosím, tip na nakličovací misku? Upřednostním spíš keramiku před plastem. Díky
gable
autor@catherine29 našla jsem tuto, docela se mi i líbí a stejný výrobce má i krásné kvašáky 😀
13. únor 2017
@gable mně se líbí tahle, ale na tu velikost je poněkud drahá 😒😀 https://www.kitchenetteshop.cz/sklenene-naklico...
13. únor 2017
gable
autor@catherine29 no vypadá to dost dobře a ta cena je taky dost dobrá 😀 chtěla jsem si udělat radost, ale radost za 18 stovek by asi nebyla ta opravdová 😀
13. únor 2017
@gable taky si říkám, to bych musela jíst jen klíčky až do konce života😀
13. únor 2017
Ženy nakličovat pod tlakem je po všech zkoušách nej!
13. únor 2017
Tak to mě taky zajímá...