icon

Deštník na útěku. 😀

avatar

Juu destnik s nohama 😀

7. lis 2015
avatar

koukám že máte také bundu jako my 🙂 já ji plánuji na zimu, tak zatím nedávám, ale už se těším

8. lis 2015