Dnes kolem nás s Viktorínem frčel šílenou rychlostí z kopce asi dvouletý chlapeček na plastovém odrážedle, za ním běžela maminka s kočárkem a křičela, chlapeček to samozřejmě neubrzdil a opravdu ošklivě si natloukl. Dávejte, prosím, dětem helmy, i když jezdí teprve na těch prvních motorkách, kdyby ji ten chlapeček měl, věřím, že by jeho pád nedopadl zdaleka tak nepěkně.
Já helmu dávám poctivě, kamarádky syn je po pádu z odrážedla trvale postižený..A z kopce důsledně držím za kapucu.
@jijulka Popravdě nevím, chtěla jsem nabídnout pomoc (nosím s sebou i lékárničku), ale ta maminka po něm začala okamžitě tak řvát, že jsme tam prostě zůstali jen stát a hledět. Krev jsem neviděla, ale udělal bokem dva kotrmelce. Pořád přemýšlím, že jsem ho měla aspoň prohlédnout...
Viktorín tady taky jezdí s helmou jako jediný :-/
taky jsme dávaly helmu od malinka, kdy měla jen plastové odrážedlo a všichni se na mě dívaly na blbečka,ale za to bezpečí malé mi to stálo... je to malá divoška, takže jistota je jistota 😉