icon

13.5.2015 - Víteček v nemocnici ... den druhý

avatar

Krásně chrupe. Ať je brzy fit!

14. kvě 2015
avatar
glimmer
autor

@adeden jj, říkal manžel, že je hodnej. Dneskaj jsem za nima byla dovézt jim věci, k malému mě nepustili, protože mám angínu, ale smál se na mě přes okno jak měsíček. Ani prej neplakal.

14. kvě 2015
avatar

Je statečný! Klobouk dolů. Ať se co nejrychleji vykulírujete! Pohled na malé marody je smutný...

14. kvě 2015