To znám :D
8. črc 2015
😀 mě by bylo řečeno, že ještě něco tam je 😀
8. črc 2015
Tak šup poslat mu do práce fotku s tím že máš rozvarebo na plotně a ať ti teda ukáže kde ta trocha teda je... 😉
8. črc 2015
jé, to je u nás v lednici 🙂
8. črc 2015
To znám :D
😀 mě by bylo řečeno, že ještě něco tam je 😀
Tak šup poslat mu do práce fotku s tím že máš rozvarebo na plotně a ať ti teda ukáže kde ta trocha teda je... 😉
jé, to je u nás v lednici 🙂
ty jsi v naší lednici?? :D mám doma stejného hospodáře...