icon

Ahoj holky,nemáte prosim tip na učebnicu angličtiny nebo nejaký pracovný sesit pro úplne zacatecniky? Chcem s malým procvicovat nejakou zaujímavou formou,je prvák..s angl.jen začína.. ale nechci používať tablet atd..a hodina raz do týždňa ve skole mi prijde dosť malo🤔

avatar

Tady se připnu…😊

18. zář 2024
avatar
18. zář 2024
avatar

Nooo ja bych poridila stejnou ucebnici, co maji ve skole. (Pokud si ji neberou domu.) Protoze kazda ucebnice muze byt jina a pro prvnacka bude tezke se ucit hned tolik veci v cizim jazyce najednou. Spis trenujte presne to, co maji ve skole.

18. zář 2024
avatar

Vetsinou maji ty ucebnice i CD pro vas prave na procviceni doma.

18. zář 2024
avatar

Neni malo jedna hodina tydne. Pokud ho budeš ucit jeste doma, muze se stat, ze ho zatizis prilis a nebude zvladat zakladni veci, ktere jsou ted priorita. A to je psaní, čtení. První trida je co se angličtiny tyce pouze seznamovaci. Aby pochopili, ze neni pouze cestina,ze i anglictina se nejak pise, nejak cte. Jsou to úplně jednoduche zaklady. Zadne velke uceni se tam ale nekona. Hodina tydne je plně dostacujici. A nemusíš se bat, nic jim neutece. 😉

18. zář 2024
avatar

S angličtinou se oficiálně začíná až ve třetí třídě, v první a druhé to jsou nepovinné předměty (nebo povinně nepovinné) - pokud se tedy nejedná o ZŠ zaměřenou přímo na angličtinu. Doma bych ho asi taky ničím nepletla, jen opakovala ze školy. V první třídě to bude jen o slovickach, prvních frázích. Žádná velká gramatika. Když už, tak kroužek angličtiny. Kde na angličtinu půjdou zase jinak. My s manželem koukáme občas na seriály nebo pořady v AJ. To jim taky dává hodně, jsou nuceni to od mala poslouchat, od cca 10 let se už chytají docela dobře, ptají se na slovíčka, fráze. A základům rozumí. Někdy chtějí zapnout anglické titulky. Zatím s AJ nemají ve škole problém. Na gramatiku hledám cvičení na netu až od 4.tridy.

18. zář 2024
avatar
gretam
autor

@klpoiu práveže naokolo deti chodí na angličtinu od 3 let tak som myslela že sme riadne pozadu🙈😂

18. zář 2024
avatar

Zrovna na jazyky mi tablet přijde fakt fajn... Ať už různé aplikace nebo "jen" koukání se třeba na seriály.

18. zář 2024
avatar

My mame i ze skoly sesity s QR kodama na poslech. Mala je sice ve 3 ale s anglictinou zacina. Funpark1 se to jsmenuje. Momentalne se uci barvy a cisla. Pokud bude mit u sebe az prijde domu tak muzu nafotit 😊

18. zář 2024
avatar

Mě se líbila WOW english, jde za sranda peníze predplatit, je to formou krátkých dialogů a písniček, podle věku.

18. zář 2024
avatar
gretam
autor

Diky moc holky všem💕

18. zář 2024