Ahoj holky,nemáte prosim tip na učebnicu angličtiny nebo nejaký pracovný sesit pro úplne zacatecniky? Chcem s malým procvicovat nejakou zaujímavou formou,je prvák..s angl.jen začína.. ale nechci používať tablet atd..a hodina raz do týždňa ve skole mi prijde dosť malo🤔
Nooo ja bych poridila stejnou ucebnici, co maji ve skole. (Pokud si ji neberou domu.) Protoze kazda ucebnice muze byt jina a pro prvnacka bude tezke se ucit hned tolik veci v cizim jazyce najednou. Spis trenujte presne to, co maji ve skole.
Vetsinou maji ty ucebnice i CD pro vas prave na procviceni doma.
Neni malo jedna hodina tydne. Pokud ho budeš ucit jeste doma, muze se stat, ze ho zatizis prilis a nebude zvladat zakladni veci, ktere jsou ted priorita. A to je psaní, čtení. První trida je co se angličtiny tyce pouze seznamovaci. Aby pochopili, ze neni pouze cestina,ze i anglictina se nejak pise, nejak cte. Jsou to úplně jednoduche zaklady. Zadne velke uceni se tam ale nekona. Hodina tydne je plně dostacujici. A nemusíš se bat, nic jim neutece. 😉
S angličtinou se oficiálně začíná až ve třetí třídě, v první a druhé to jsou nepovinné předměty (nebo povinně nepovinné) - pokud se tedy nejedná o ZŠ zaměřenou přímo na angličtinu. Doma bych ho asi taky ničím nepletla, jen opakovala ze školy. V první třídě to bude jen o slovickach, prvních frázích. Žádná velká gramatika. Když už, tak kroužek angličtiny. Kde na angličtinu půjdou zase jinak. My s manželem koukáme občas na seriály nebo pořady v AJ. To jim taky dává hodně, jsou nuceni to od mala poslouchat, od cca 10 let se už chytají docela dobře, ptají se na slovíčka, fráze. A základům rozumí. Někdy chtějí zapnout anglické titulky. Zatím s AJ nemají ve škole problém. Na gramatiku hledám cvičení na netu až od 4.tridy.
Zrovna na jazyky mi tablet přijde fakt fajn... Ať už různé aplikace nebo "jen" koukání se třeba na seriály.
My mame i ze skoly sesity s QR kodama na poslech. Mala je sice ve 3 ale s anglictinou zacina. Funpark1 se to jsmenuje. Momentalne se uci barvy a cisla. Pokud bude mit u sebe az prijde domu tak muzu nafotit 😊
Mě se líbila WOW english, jde za sranda peníze predplatit, je to formou krátkých dialogů a písniček, podle věku.
Diky moc holky všem💕
Tady se připnu…😊