Ahoj prosim je nejak osětrene kdyz ze stránky kde prodavaji veci z druhé ruky(Vi****) neodoslu vec ktorú jsem si koupila do 5 dni? Vráti mi peniaze? Dekuji
Mylsim, ze je to 7, aspon mne to psalo 7
9. srp 2024
@malytlustyhroch Ne, je to pet dni. Pouze 5 dni plati stitek,pak je stornovan a vraceny peníze zpet kupujicimu.
9. srp 2024
Ano, proto ty peníze "drží" V a prodávajícímu je posílá až po doručení a potvrzení, že je vše ok
9. srp 2024
gretam
autorAha diky moc;)
9. srp 2024
možná to dotyčná jen nestihla, co se domluvit na novém štítku a ještě poslat?
9. srp 2024
Samozřejmě ze ano.