icon
8 / 100
avatar

krásný výhled!! a to sluníčko 🙂

23. kvě 2010
avatar

jj, výhled je tu ipravdu krásný, každý den tu na balkoně obědváme a stejný výhled máme i z pokoje a z koupelny když se sprchujem

23. kvě 2010
avatar

parádní skvěléééé

24. kvě 2010