
8 / 100
gustinovi
autorjj, výhled je tu ipravdu krásný, každý den tu na balkoně obědváme a stejný výhled máme i z pokoje a z koupelny když se sprchujem
23. kvě 2010
parádní skvěléééé
24. kvě 2010

jj, výhled je tu ipravdu krásný, každý den tu na balkoně obědváme a stejný výhled máme i z pokoje a z koupelny když se sprchujem
parádní skvěléééé
krásný výhled!! a to sluníčko 🙂