Mě ty časopisy pro maminy baví... na jedné stránce prezentují super věcičky pro péči o děti, na další stránce píšou, jak jsou to všechno zbytečnosti, kterými jen výrobci tahají z nebohých rodičů peníze 🙂
To se taky divím, většinou jsem tam četla jen o tom, jak je všechno potřebné a nezbytné pro zdravý vývoj dítěte..
2. zář 2013
Clanek v mamince?? Tez me dostal 😉))
2. zář 2013
To je divne..betsonou se inzerentum nadbiha;))