Včera jsem byli v Ambiente, což navzdory všem předsevzetím pokaždé skončí mírným přecpáním 😉 Tak snad mimčo trochu poporoste 🙂
Miluju ambiente, chystáme se koncem září, tak ted musíme papat zdravě, ať se pak můžeme přecpat🙂
9. zář 2012
Včera jsem byli v Ambiente, což navzdory všem předsevzetím pokaždé skončí mírným přecpáním 😉 Tak snad mimčo trochu poporoste 🙂
Miluju ambiente, chystáme se koncem září, tak ted musíme papat zdravě, ať se pak můžeme přecpat🙂
Taky jsem byla včera v Ambi na večeři🙂 Co mě trochu vyděsilo, ještě jsme ani nedojeli domu a já už měla zase hlad🙂)