Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  gwennie
  19. črc 2017    Čtené 264x

  Recenze BLENDEA SUPERGREENS

  1. Chuť směsi

  Blendea supergreens má neutrální chuť s jemnou příchutí máty, lze vnímat také dochuť mořské řasy (chorelly). Její konzumaci hodnotím jako velmi příjemnou, ráno výborně doplní tekutiny a "nastartuje". Oceňuji shaker, který je spolu se směsí dodáván, a který zjednodušuje a zefektivnňuje rozmíchávání směsi. Když jsem jednoho dne ráno zjistila, že už mi BLENDEA došla, byla jsem nemile zklamaná, vlastně jsem se na ní každé ráno svým způsobem už těšila.

  2. Účinky

  Měla jsem k dispozici pouze jedno balení směsi. Toto množství osobně považuju za "statisticky nereprezentativní" vzorek. 4 týdny, po které vám balení vystačí, jsou zkrátka málo. Nicméně, zpozorovala jsem 2 pozitivní účinky - za prvé, výborně se mi upravilo trávení. Vyměšování na jedničku, žádné nadýmání. Za druhé, nebyla jsem nemocná. Ano, může to znít komicky, ale u mě je opravdu měsíc bez nemoci úspěch, zvlášť proto, že děti v té době trpěly streptokokovou angínu, a než jim byla nasazena medikace, snědla jsem několik jejich lízátek a asi 100x si s nimi prohodila zmrzlinu. Jak jsem však zmínila v úvodu, může jít o náhodu, a zítra ráno se můžu probudit s bolestí v krku - ne zákonitě proto, že by BLENDEA nefungovala, ale proto, že jsem ji neposkytla dost času, aby fungovat mohla začít.

  Pokud jde o ostatní účinky, jako obnova sil (energie) - zde nemohu sloužit, jelikož jsem nějaký deficit energie neregistrovala ani předtím. Co se hubnutí týče, ani zde neposloužím, žiju nadmíru aktivním životem a jsem spíše v mínusu, než v plusu. 

  3. Komu bych doporučila

  Produkt bych doporučila lidem, kteří dbají o své zdraví, o svou kondici, snaží se žít fitness životním stylem a starají se o své tělo. Ty ostatní totiž 2 lžičky sypání denně stejně nespasí.