hacenkaaa
8. zář 2015
...s láskou šiju
Něco málo z výbavičky pro naší holčičku 🙂
Tyyy jooo...krásné!!!! Šikulka 🙂
8. zář 2015
To je úžasné!!! 🙂
9. zář 2015
to je nádhera! 🙂
9. zář 2015
hacenkaaa
autorZlaticka dekuji ♡ sedla jsem za stroj po 10 letech 😀 a s tim pupikem uz to byla fuska 🙂 snad se v tom bude malicke hezky spinkat.
9. zář 2015
Odkud máte prosím látky?
27. říj 2015
Bože to je nádhera !! hned bych si to koupila kdyby byla malá ještě mimi. Nádherná inspirace na druhátko
3. pro 2015




Krása