
2 / 13
Jeste musim postelovat pasky
Ta naše má úplně stejné kšíry (co by asi taky Bloom vymýšlel jiného, že :D), a nakonec jsem oddělala ty vrchní přes ramena a spíš utahovala kolem pasu. Ale malej je v židličce docela klidný a nevzdaluju se od něj, takže nehrozí, že by se z toho najěk vykroutil.
30. srp 2011
Židlička vypadá opravdu nádherně
30. srp 2011
hadeline
autor@blanka.k asi to udelam taky tak, zni to dobre 🙂
@suchakaterina díky 🙂
30. srp 2011
tak mě se vůbec nelíbí, přijde mi dost nepohodlná, viděla jsem jí na vlastní oči a nic moc, přijde mi dost tvrdá, ale každý má jiný vkus.
29. lis 2011
moc hezká holčička 🙂 výrazná 🙂
1. zář 2012
náádherná židlička i Emička 🙂