
4 / 13
Anavy - jsou fajn, ale ta látka dostává praním na 60 dost zabrat, už nejsou tak krásné
hadeline
autor@jaa No Emička zatím na žádnou výdrž moc nehraje. Je jí jedno jestli udělá potřebu do čtvercovky z bazaru za 10 Kč nebo do anavky za 400. Všechny pak z ní musím okamžite sundat. A běda jak nee Mám zatím 4ks na zkoušku, ale všechny na sobě měla nejdýl asi hodinu. Ale hoď do IP za kolik je ségra prodává. Díky
1. čer 2011
Pane jo..tak to bych zkusila asi jednorázovky..🙂Zeptám se ji a písnu🙂
1. čer 2011
Sluší panence! Mám úplně stejné Anavy, jsou bombový!
13. čer 2011
Jak jsi s nimi spkojená?Ségra si jich nakoupila plno,že bude látkovat.malé je už skoro 8 měsíců a ještě nezačla.Tak,kdyby jsi chtěla,jsou nepoužité vyprané na prodej..🙂