icon
3 / 18
avatar

Můžu se zeptat co to je za kočárek? Sháním 4 kola s ruční brzdou 🙂

19. črc 2011
avatar

@jemi tohle je teutonia cosmo, ale přesně to samé má i teutonia mistral s, kterou mám já.

20. črc 2011
avatar

A nevíte, jaké má označení teutonia bez ruční brzdy? Vypadá úplně stejně 🙂

14. zář 2011
avatar

@perglajka Ruční brzda se myslím značí HB (Handbremse🙂)

14. zář 2011
avatar

A ještě se vás zeptám...jak se sportovní sedačka otáčí pro nebo proti směru jízdy? Omlouvám se za hloupé dotazy, ale dostali jsme ho a nevím jak na něj 🙂

14. zář 2011
avatar

@perglajka rada bych poradila, ale mam jiny kocarek. Presne T Mistral S a ten ma to otaceni trosku jine. (fotku mam hlavne kvuli fusaku) Holky v mistnim foru urcite poradi.

15. zář 2011
avatar

@hadeline Děkuju za typ 🙂

15. zář 2011
avatar

super kousek, bude asi dražší, že?

10. říj 2011