
1 / 49
My love - ANAVY
18. pro 2010
anavy jsou skvělé! 🙂
17. led 2011
máme jich 11+3 anavy Easy, myslím, že to mluví za vše🙂
22. led 2011
jů, látkovky... mě ještě chybí svrchňáčky a asi budou od Anavy, mám pár kousků a snad z nich mimi bude tak nadšené jako já :D
2. únor 2011
tak do anavy jsem se zamilovala! Doufám, že je budu moct taky používat!
19. črc 2011
taky u nás velmi oblíbené
29. lis 2011
Super pleny, kde se dají sehnat?