
119 / 127
parní hrnec
Máme už 2 roky doma a je super, lepší než ty klasické nad sebou, dám do každé misky něco, každou naprogramuju zvlášť a postupně se automaticky pouští tak, aby vše bylo dovařeno ve stejnou dobu, i to pak ještě asi hodinu udržuje jídlo teplé, atd. 🙂
12. lis 2010
Mu chutná, protože u nás vaří on 🙂)))
12. lis 2010
Nebo přesněji, jednak vaří, a taky si tento hrnec sám podle recenzí vybral a koupil 🙂 Já se ho naučila ovládat teprve nedávno 🙂
12. lis 2010
tak ten vypadá fakt luxusně! taky nad nějakým přemýšlím a tenhle se mi moooc líbí 🙂