icon

Holky, prosim nevite jakyma barvama se maluje nelip na karton/lepenku. Chtela bych Emicce neco namalovat a nevim cim.

avatar

temperama to jd asi nejlíp.vodovky moc nekryjou a hlavně vodovky se hodně rozpíjí a dělají fleky

12. led 2012
avatar

taky bych zkusila tempery

12. led 2012
avatar

@kathlin
@bubucka diky, vyzkousim temperky.

14. led 2012