icon

Prodávám věcičky po jednom dítěti(holčičce), kupované většinou úplně nové, takže věcičky jsou velmi zachované bez vad. Posílám poštou po připsání částky na účet nebo osobní předání v Olomouci.

avatar

Musíš si to napsat do bazaru, ne na zeď 😉

16. lis 2017
avatar

Duky

16. lis 2017
avatar

Diky

16. lis 2017