Koukáte na tu Jílkovou o té odporné Skarte ?
hanacek
autorJá jsem s to tam dala a hned bych je vyfackovala kretény!Bych ty lidi co to vymyslela postavila ke zdi a mučila bych je!!!
13. zář 2012
Nekoukám, poslouchám. Otvírá se mi kudla v kapse. Hned bych jim to od plic řekla. Sv*ně!
13. zář 2012
hanacek
autor@olusenka Jo máš pravdu!A hlavně kolikátého nám ty penize budou chodit to nikdo neví☹,..jsme na něco zvyklí na náke datum a budeme čekat a čekat kdy nám příjdou ale nikoho nezajímá co budou naše miláčkové papat a do čeho kakat!!!Vubec nám nepomáhajím akorát ubližují a zatěžují nesmyslama a papírováním!!!
13. zář 2012
Raději nám nejde čt 1 😀