Maminky,co pobíráte hmotnou nouzi+doplatek nabydlení,už Vám přišli za prosinec peníze??
Mě HN přišla teď ve čtvrtek,13.dětské přídavky,ale příspěvek na bydlení nikde.Dělá mi to skoro 4,5 tis. a dost to chybí :/
26. led 2014
hanacek
autorJÁ jsem tam byla 13.1,a zrovna v pátek 10.1 jim vypli počítače,a říkala mi že budou mít nový program,že se to opozdí,ale už je to 14dní ☹ ....Tak jí budu zítra otravovat 😀 ,a ona je zrovma tahle paní užasná 🙂 🙂 🙂 ....
26. led 2014
hanacek
autorJinak díky holky 🙂 ...
26. led 2014
Ano🙂 doplatek na bydlení už desátého a hmotka přišla kolem dvacátého🙂