Pomoc!TAk jsem si v Tesku koupila jablíčka mají kilo za 9,90...a dělám s toho přesnídavky,ale nák nevím jestli to dělám správně...Jablíčka do měkka uvařím a pak je rozmixuju a o sladim.Naskleníčkuju to a pak zavařím a dám to do hrnce a až to bude v vařit tak cca 25minut???A Pak až to vyndám víčkem dolu nebo ne???DĚKUJI MOC ZA RADU....Pustila jsem se do něčeho a nevím jak😀
hanacek
autor@dablikolik děkuji🙂
13. zář 2012
hanacek
autor@dablikolik A dáváš to víčkem dhttps://www.modrykonik.cz/profil/dablikolik/olu nebo ne???
13. zář 2012
jojo
13. zář 2012
Já jenom udělám v hrnci a nezavařuju, ale po vychladnutí dávám do ledničky 🙂
13. zář 2012
já to dělám přesně takto. Jinak mamka dělá, že do rozmixovaných jablek dá pudinkový prášek, ale já to dělám bez toho