icon

Tak jsem zvědavá kdy přestane pršet🙂

avatar

u nás neprší, jen ráno v 5 hodin mžilo a teď nic. Máme 19,5 st a sem tam vyleze puchejř.

12. zář 2012
avatar
hanacek
autor

Ted koukam že už přestalo ale jee zataženo☹...

12. zář 2012