Tak moje zlatá kočička začala v 19:00 plakat,řvát,slzyčky tekly proudem,nudličky taky,jak jsem jí položila tak začala o 100% více plakat,hrozný☹,pak mě skoro pul hodiny držela kolem krku uplně pevně,jako by tušila že jí chci dát umělě mléko☹,takže zkouška s UM dopadla tak,že plakala a plakala a pak zvítězila a dostala prso a už spinká...asi to bude boj jí skusit dát občas UM,je to totiž závislák na moje prsa☹)
To nebude závislák na prsa,ale závislák na mamince.Užívej si to,ani se nenaděješ a bude tě odstrkovat a bude lítat za klukama a tobě to bude líto 🙂 Jsou to zlatíčka.
17. zář 2012
tak přeju ať se brzy zadaří. Mám v plánu také přestat kojit, takže zítra jdu koupit UM a jsem sama na to zvědavá... 🙂