Venku to fouka,ale pořád žádná kapka☹,už by sakra mohlo sprchnout!kočička moje se potí je uplně mokra a to spinka jenom v plence☹...už aby byl podzim😀
hanacek
autorto my si stěžovat nebudeme🙂,my léto nemusíme😀...
20. srp 2012
Venku to fouka,ale pořád žádná kapka☹,už by sakra mohlo sprchnout!kočička moje se potí je uplně mokra a to spinka jenom v plence☹...už aby byl podzim😀
to my si stěžovat nebudeme🙂,my léto nemusíme😀...
podzim neee 😀 to zase bude hnusně a všichni si budou stěžovat, že už chtějí léto -D já Anežku před spaním osprchovala v úplně studené vodě a ted se jí spinká jedna básen 🙂