Cukrovku nemáme, víme co to bude a přemýšlíme o jméně🙂
handm
autorKopi, jméno prostě nemáme... zatím. Mě se líbí naprosto jiné, než manželovi a naopak 🙂 Bude to ještě boj... Někdy před měsícem jsme si udělali TOP5 jmen a už nic z toho skoro neplatí... 😝
31. kvě 2010
Tak to my jména naštěstí máme furt stejné 🙂 akorát nevíme teda co to bude :-/
2. čer 2010
Handm, jsem ráda, že jste s mimískem v pořádku 🙂 Gratuluji k necukrovce a pohlaď za nás miminko. Posíláme hubánka s Natálkou.
12. čer 2010
handm
autorVenusko, děkujeme!🙂 Tobě i Natálce za hubánka i držení palečků!!
14. čer 2010
Gratuluji k NEcukrovce 🙂
A jméno?Já jsem ráda,že jsme se vůbec shodli...