dneska jdeme na velký UTZ 🙂 Snad bude bobista spolupracovat
handm
autorKopi, koukni do zamlklinek, tam jsem to psala.. byl to DĚSNEJ doktor...☹
26. dub 2010
dneska jdeme na velký UTZ 🙂 Snad bude bobista spolupracovat
Kopi, koukni do zamlklinek, tam jsem to psala.. byl to DĚSNEJ doktor...☹
Držím moc palečky 🙂
Jsem zvědavá zda vám řeknou pohlaví.