Dneska máme třetí termín 🙂 tak uvidíme, jestli něco uvidíme 🙂
jejej já myslela, že už rodíš 🙂 a ty pořád nic....to tvoje dítě si dělá co chce 🙂
4. zář 2010
handm
autorZatím ani ťuk 😀
4. zář 2010
Dneska máme třetí termín 🙂 tak uvidíme, jestli něco uvidíme 🙂
jejej já myslela, že už rodíš 🙂 a ty pořád nic....to tvoje dítě si dělá co chce 🙂
Zatím ani ťuk 😀
Tak to jsem zvědavá 😎