Kontrola v porodnici - nález stejný a řešit to prý začneme až případně za týden. 10 dní je prý v pohodě...😝
@peetrunka nee, zatím deset dní ne-e. Tedy podle termínu co mám dle UTZ už přenáším týden, podle termínu dle MS dva dny. Ale řešit to začnou, až když budu přenášet těch deset dní... snad jsem to teď napsala srozumitelně 🙂
každopádně chodím do Motola, cítím se v pohodě, nic mi nechybí, jen už je to dlouhý🙂
Jo, tak to jo, já se lekla, že teď přenášíš 10dní a teď Ti říkají, že to budou řešit za týden, to by bylo 17dní!! To už by nebyla podle mě žádná sranda....
Víc relevantní je termín dle UZV prej, tak snad přeju ať to brzo přijde a hlavně ať to v pohodě zvládnete .o)))
To je mi divný brát to podle MS je přece nepřesné, prot. každý má ovulaci jinak....ale to jak je mimi staré a velké se pozná dle UZV.....nooo vidíííš kadý den se člověk učí .o) A aspoň vím, jak to mám brát do budoucna.o) Co Vy, zatím jste pořád 2v1 koukám .o)
Tak snad už....šup na mytí oken .o)))
...tak asi ještě skoky ze schodů 😀 😀 😀
Ahojky, to jakože už 10dní přenášíš ??.o) Tak to je hustýýý, a jak se cítíš??? Můžu vědět do který porodnice chodíš?? Protože podle mě je 10dní tak nějak akorát.....