Kontrolní monitor v pořádku, na kontrolu zase v pondělí. Když se tedy do té doby to prtě neumoudří!🙂🙂🙂
Teda to třetí slovo mělo být : máte .o))
13. zář 2010
Tfuuj tfuuuj pro štěstí ať už s Váma něco dělajííí .o) Hlavně ať je to rychlé a pohodovééé .o))
13. zář 2010
budu rada kdyz si se mnou budete psat a vymenovat nazory ohledne miminka. ja se jmenuji Veronika a ma dcerka je taky Veronika
12. říj 2010
Určitě už mátgw mníííímo u sebe, viď??.o))