icon
1 / 1
avatar

To máte u vás rychlý s tou průkazou 🙂

13. únor 2018
avatar
haninan
autor

@perla28 jo taky jsem se divila že už mi jí doktor dával. Ale nenamítala jsem nic 😂

13. únor 2018
avatar

Takhle brzo průkajda? Já jsem ji dostala podruhé až ve 13.tt, po prvotrim. screeningu. Gratuluju 🙂

13. únor 2018
avatar

Já taky vzdy dostanu nejdriv tak ve 12.tt..

13. únor 2018
avatar

Já jsem měla průkazku už v 7tt

13. únor 2018
avatar

Já tak někdy kolem 10

13. únor 2018
avatar

@janikas85 já jednou taky a pak jsem ji vracela 😔, tak už mi ji asi radši dávají později 😊

13. únor 2018
avatar

Ale moc gratuluji. Průkazky jsou úplně fuk. Ať se hlavně dari

13. únor 2018
avatar

Doktoři se ,, tím jistí,, neni to nic ,,důležiteho,, ja dostala az ted v 11tt až při první ve 12tt.

13. únor 2018