Mame presne tento a jsem s nim spokojena. Jedine, co bych mu vytkla je, ze kdyz se da do uplneho lehu, tak se blbe dostava do kosiku a dalsi vec jsou rachtajici predni kolecka (to se da ale vyresit jejich podlepenim).
28. čer 2018
mame britx b-motion 4 a spokojenost, projede vse 🙂
28. čer 2018

Přidávám se