vyplněno.... teda ,ale musim říct, že tam je ale depresivních otázek, jestli se někdo takto cítí tak ho upřímně lituji :(
3. dub 2019
Budou někde výsledky prosím?
3. dub 2019
Vyplneno. Prosim odkaz na fb s vysledky. Zrovna dnes , kdyz si pripadam jako neschopna matka sveta, mi dotaznik kapnul do noty.
3. dub 2019
Vyplněno. FB nemám, ale výsledky mě samozřejmě zajímají a ráda bych si přečetla celou práci.
3. dub 2019
hannnnna
autorMoc děkuji za vyplnění dotazníku i za podporu.
...a těší mě Váš zájem o výsledky! V průběhu června se objeví na facebookové události (https://www.facebook.com/events/476711266198242/), nebo se mi případně ozvěte na e-mailovou adresu strnadova.ha@gmail.com. Po obhájení Vám diplomovou práci ráda pošlu.
3. dub 2019

Je super, že se tomuto tématu někdo věnuje. Držím palce se zpracováním výsledků a obhajobou.