l01991

7. led 2022
Pozdě 😂
7. led 2022
😁😁
7. led 2022
To jsem přesně já😂 Říkala jsem, je po Vánocích, už nic nepotřebuju, nic nekupuju. V Zásilkovně čekají 3 balíky a 1 manžela😂 Ale teď už opravdu nic! Snad. Doufám😂😂
8. led 2022
Já jsem četla, jak jsem blbá..🤣 místo slabá..jinak trefné..🤣
8. led 2022
Mně by zase zajímalo, kde co vidí, protože kam kouknu já, je už po slevách a přebráno.
8. led 2022
