icon
1 / 1
avatar
7. led 2022
avatar

Pozdě 😂

7. led 2022
avatar

😁😁

7. led 2022
avatar

To jsem přesně já😂 Říkala jsem, je po Vánocích, už nic nepotřebuju, nic nekupuju. V Zásilkovně čekají 3 balíky a 1 manžela😂 Ale teď už opravdu nic! Snad. Doufám😂😂

8. led 2022
avatar

Já jsem četla, jak jsem blbá..🤣 místo slabá..jinak trefné..🤣

8. led 2022
avatar

@sonaxoxo to si taly často říkám jak jsem blbá🤣🤣😅

8. led 2022
avatar

@l01991 🤣🤣

8. led 2022
avatar

Mně by zase zajímalo, kde co vidí, protože kam kouknu já, je už po slevách a přebráno.

8. led 2022