Ty voe! Já to úplně vidím 🤣
Asi to ráno zkusím 🤣
To je asi tak jako, co se stane z komára, když slupne viagru? No přece šicí stroj 😅
@amazonkajanik teď mi málem zaskočilo

@l01991 no vidíš, co děláš 🤣
@l01991 a když se zkříží had z ježkem,to víš?
@amazonkajanik ne😅🤣
@l01991 ostnatý drát 😏🤣
@amazonkajanik a viš jaky je rozdil mezi komarem a masturbaci?Komara mužeš honit celou noc😅🤣
@amazonkajanik 🤣😆😅
@l01991 taky dobrý 🤭😅
A nebo, už jsem to sem kdysi dávala
Jaký je rozdíl mezi kominíkem a čápem?
Čáp je bílý a má černý ocas.
Kominík je černý a ..............
....... A nežere žáby! 🤣
@amazonkajanik v Ostravě jede černoch ktery přišel o 2 prsty a měli jen bílé,ok nevadí.A tu mi říká jedna babička,copak havíři,byl jsi u své milé?😅🤣
@l01991 cikán se ptá černocha " he ty ,jak je možný, že máš ty děcka takový pěkně tmavý a já jak kdyby se nedopekly?" A černoch " máš ho aspoň 25cm dlouhého a tak 6cm tlustého?" "To ne, no..." " No tak to je jasný, to ti tam jde světlo!"
@amazonkajanik potka bily sněhulak černeho,bily se ho pta,ty odkud jsi,z Afriky?Ne,z Ostravy...😅
@l01991 " izdenku pico" " Á, Ostrava střed!"
@amazonkajanik Ostravak v Praze řika pokladni,jednu jizdenku pyco,a bude to Ostrava svinov,nebo hlavni nadraží?
@l01991 chlastá Pražák v Brně z kašny. Brňák volá "he, nepi to, všici do teho chčijů a serů!" " Co prosím, promiňte, jsem z Prahy, nerozumím!" " Říkám, pij pomalu, je studená!"

🤣🤣🤣 ja to znam, ze jsem dojel domu na rotopedu😄