icon

Aby se doma vyrovnal stav.... dva dospelaci, dva pubertaci a dve ,,mimina''. Jinak 4 chlapi a 2 damy 😂
Amy 😍

avatar

Nunuu, co je to za rasu? ❤️

25. dub 2023
avatar

Takovej krásnej plyšáček 👍😍

25. dub 2023
avatar

Co to je za medvídě 🥰

25. dub 2023
avatar

Jé, co to je za plyšáka 🤩

25. dub 2023
avatar

♥️♥️♥️

25. dub 2023
avatar

To je mimino 😘😘

25. dub 2023
avatar

❤️

25. dub 2023
avatar

Ty jo, to je krasny stendo 😊🥰

25. dub 2023
avatar

Vrchol roztomilosti ❤️

25. dub 2023
avatar

@ivcaadveecka - havansky bisonek 🙂

26. dub 2023
avatar

Je krásnej, taky jsme měli havaňáka, tak ať vám dělá radost ❤

26. dub 2023
avatar

@kakamila12 - dekujeme 🌷

26. dub 2023
avatar

Užívejte štěňátko, strasne rychle rostou, my ji máme doma od září, už má za sebou první harani a je to velká slečna. V pondělí jde na výstavu, tak budeme civilizovat, protože ta srst to je ocistec 😂😂

26. dub 2023
avatar
26. dub 2023
avatar

Tiež máme havaňáka

26. dub 2023