hubnutí po porodu ztácí smysl...jsem zase těhotná..
NN neplánovaný-) Moje pocity jsou docela fajn, ale tatínek to potřebuje rozchodit...
Tak to je mazec, ale gratuluju 😀
No tak to je bomba, taky nevím jak bych to rozchodila 🙂 Tak přeji hodně síly a energie....
Suhlasím s tebou já teda zhubla ale zas to bude zpět jsme na tom stejně moje pocity taky fajn tatínek ještě dnes informaci rozdýchává 🙂
díky, no já to rozcházím fajn, jsem po ošklivé operaci, takže vůbec klika, že se nám takhle daří-)))) ale protože porod jsem měla krásnej-) tak stresy nemám, spíš jestli nezešílím potom-)
lulunka, taky držím palečky, já nezhubla, protože nekojím..neopak jsem se dojídala v šestinedělí čokoládou, abych vůbec přežila-))
to tatínek měl "rozchodit" dřív 😀 teď už jen ať jste zdraví a v poho vše dobře dopadne 😀
Ajejéééj🙂jaký jsou pocity????Plánovaný mimíííí????