Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Děvčata, když už se tu řeší ty letní dovolené. kde všude v Česku, případně na Slovensku jste byli v nějakém třeba větším komplexu, kde byli animátoři, třeba večerní dětské diskotéky, hřiště ideálně vnitřní i venkovní, nějaká možnost koupání a sportů, nebo turistiky?
  Na Slovensku mě napadají jen Trinity hotely, v Česku možná Vista na Dolní Moravě, i když nevím, jestli jsou tam animátoři. Co dál?

  hhhanicka
  Zpráva byla změněna    21. pro 2018    

  Na velkém ultrazvuku v 21. týdnu paní doktorka miminku našla v levé komoře hyperechogenní fokus. Říkala, že po narození může mít šelest, ale že to pravděpodobně vymizí a nebude mít ani ten.
  Samozřejmě jsem googlila, ale nic moc jsem nenašla. Jen spoustu příběhů maminek, které tento nález na ultrazvuku vystresoval a pak se jim narodily zcela zdravé děti.
  Já z toho nijak vystresovaná nejsem, jen bych chtěla být trochu připravená, kdyby náhodou.
  Takže prosím, jestli je tu někdo, kdo tomu rozumí, může mi napsat co by přesně miminku mohlo být, s čím by po narození mohlo mít problémy, kdyby ten fokus nevymizel? Je mi jasné, že se srdcem, ale co konkrétně?
  Opravdu nepotřebuji nijak uklidňovat, jen fakta.
  Díky.

  Jezdíte někdo v létě do Lipna nad Vltavou? Která pláž je tam pro rodiny s dětmi nejlepší? Vlevo, nebo vpravo od přístavu? Nebo nějaká úplně jiná?

  Mam tady pul kila zampionu. Co dobreho mi doporucite uvarit? Zampiony nemusi byt hlavni surovinou. Diky.

  Kde koupit bavlněný overal na spaní, hlavně ne chlupatý, ve velikosti 122? Lindex a HM mají tuto velikost vyprodanou.