A to mám dát celá vejce? Né zvlášť a nejdřív sníh a pak žloutky s cukrem? Nevadí to tedy dikx
1. kvě 2020
Děkuju já si nakonec našla jinčí recept
2. kvě 2020
Ahoj, zařazuji tvůj příspěvek do prvomájové soutěže s Viledou. Děkuji moc za recept a fotografii, vypadá to výborně 🙂
#vileda
9. kvě 2020

Tu špaldovou mouku můžu dát prosím tě hladkou?