icon

dnes na 10DPO sme nasli na testiku // nestimulovany cyklus, snazilkovanie doma

avatar

hopie, no to je náááádhera!!!!! moc gratuluju a držím palečky, ať je všechno ok 🙂 to je neuvěřitelné, krásné.....

4. říj 2010
avatar

Nooo tak to je krása, potichu gratuluji....Opravdu je to zázrk, jen tak dál

4. říj 2010
avatar
hopie
autor

no moc moc dik holky...ja verim , ze po tom vse .. to takhle melo byt... verim , ze to bude vse ok jeste jednou diky

5. říj 2010