dnešná čiarka je rovnako silná ako kontrolná🙂))))
hopie
autordakujeeeeeeeeem🙂))
10. říj 2010
Lucka, strašne sa teším, že vám to vyšlo!!! Je to úžasné, hotový zázrak :o)
10. říj 2010
tak na tebe budu 21. myslet, já doufám, že srdíčko už taky bude :o))
11. říj 2010
hopie
autorAluš , ja už en dúfam , že je to všetko v poriadku.. teraz sú z toho trošku nervíky, ale verím , že je všetko , ako má byt
11. říj 2010
veľký cmuk posielame 🙂
11. říj 2010
hopie
autoraj my 🙂)))
11. říj 2010
tak z krve zatím výsledek nevím ..ale snad to bude oK.. ten poslední testík byl ze dneška :o)))
12. říj 2010
hopie
autorto bude určo v pořádku, neboj se... jen klídek, at je miminko ok
12. říj 2010
Hopie, gratulujem, to je skveleeeeeee🙂))